Noclegi

Do państwa dyspozycji oddajemy łącznie 12 miejsc noclegowych rozłożonych na apartament, dwa pokoje z wspólna kuchnia i łazienka, które mogą stać się 3 pokojowym apartamentem. Na wyposażeniu znajdują się pościel, ręczniki oraz pełne wyposażenie kuchni i łazienki. Dom z miejscami noclegowymi usytuowany jest w centrum wsi Lędziechowo, 500 metrów od łowiska. Dom jest ogrodzony, dzięki czemu można bezpiecznie zostawić samochód czy pozwolić się bawić dzieciom w obrębie domu, po drugiej stronie ulicy znajduje się plac zabaw wraz z boiskiem do siatkówki oraz miejscem do grillowania i rozpalenia naturalnego ogniska.

CENNIK NOCLEGÓW:

APARTAMENT OD 45zł osoba/doba

POKÓJ NR 1 OD 25 zł osoba/doba

POKÓJ NR 2/3 OD 25 zł osoba/doba

MOZLIWOŚĆ WYNAJECIA CAŁEGO PIĘTRA JAKO APARTAMENTU (POKÓJ 1 ORAZ POKÓJ 2/3) – 200zł/doba (max 9 osób)

OPIS POKOI/ APARTAMENTU:

APARTAMENT

Apartament z aneksem kuchennym oraz łazienka mogący pomieścić do 3 osób. Powierzchnia apartament wynosi blisko 30m2 i znajduje się na parterze budynku. Wyposażony w łóżko 90×200 cm oraz rozkładana sofę o rozmiarach 160×200 cm, stolik, pufy, telewizor LED 32′, pościel oraz ręczniki. Kuchnia w pełni wyposażona z lodówka oraz gazówka.

POKÓJ NR 1

Pokój mogący pomieścić do 3 osób z wspólna łazienka i kuchnia. Wyposażenie standardowe 3 pojedyncze łózka 90x200cm, pościel, ręczniki, TV 32′, szafa ubraniowa i stolik z pufami. Pokój znajduje się na piętrze budynku.

POKÓJ 2/3

Jest to zestaw 2 pokoi (sypialnia i pokój dzienny) mogący pomieścić do 6 osób. Znajduje się na tym samym piętrze co pokój nr 1. Wyposażenie łózka pojedyncze 2 szt. 90x200cm, łózka rozkładane 2szt, pościel, ręczniki, TV 40′, meblościanka. Z pokoju dziennego jest wyjście na duży balkon. Wspólna kuchnia i łazienka.

© 2019: ORLE STAWY | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress