Łowisko

Nasza Agroturystyka posiada Łowisko składające z trzech stawów, na których rozlokowane jest 7 stanowisk wędkarskich. Największy ze stawów ma wielkość 300m2 i posiada 5 stanowisk. Na stanowiskach 1-3 znajdują się domki dla wędkarzy, które pomagają przetrwać przy niesprzyjającej aurze. Stawy zarybianie przez Nas od 17 lat pozwoliły nam wyhodować duże okazy karpi, amurów, linów, karasi, okoni oraz węgorzy. Główną ideo łowiska jest zasada ” NO KILL ”, czyli wszystkie rybki wracaj do wody, dzięki czemu mogą dalej rosnąć i się rozmnażać. Rekord łowiska to karp 13kg, amur 9kg, lin 2kg.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM ŁOWISKA ORAZ CENNIKIEM

OPIS STANOWISK:

Stanowisko nr 1:

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest możliwość wynajęcia domku dla wędkarza o wielkości 6,25m2 + taras, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Jest również możliwość rozpalenia ogniska naturalnego, grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu.

Stanowisko nr 2

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest możliwość wynajęcia domku dla wędkarza o wielkości 5m2+ taras, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Jest również możliwość rozpalenia ogniska naturalnego, grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu.

Stanowisko nr 3

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest możliwość wynajęcia domku dla wędkarza o wielkości 6m2+ taras, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Jest również możliwość rozpalenia ogniska naturalnego, grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu.

Stanowisko nr 4

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest rozbity pawilon umożliwiający schronienie, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Jest również możliwość rozpalenia ogniska naturalnego oraz grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu.

Stanowisko nr 5

© 2019: ORLE STAWY | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress