Łowisko

Nasza Agroturystyka posiada Łowisko składające z trzech stawów, na których rozlokowane jest 7 stanowisk wędkarskich. Największy ze stawów ma wielkość 350m2 i posiada 5 stanowisk. Na stanowiskach 1-3 znajdują się domki dla wędkarzy, które pomagają przetrwać przy niesprzyjającej aurze. Na stanowisku 4 znajduje się całoroczny domek letniskowy. Stawy zarybianie przez Nas od 17 lat pozwoliły nam wyhodować duże okazy karpi, amurów, linów, karasi, okoni oraz węgorzy. Główną ideo łowiska jest zasada ” NO KILL ”, czyli wszystkie rybki wracaj do wody, dzięki czemu mogą dalej rosnąć i się rozmnażać. Rekord łowiska to karp 13kg, amur 9kg, lin 2kg.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM ŁOWISKA ORAZ CENNIKIEM

OPIS STANOWISK:

STANOWISKO nr 1:

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest możliwość wynajęcia 2 osobowego domku dla wędkarzy o wielkości 6,25m2 + taras, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Na wyposażeniu domku znajduja się 2 łóżka polowe z materacami oraz stolik i 2 krzesła, na stanowisku jest również siedzenie z palet, duży stół oraz ławeczka. Istnieje możliwość rozpalenia ogniska oraz grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu. 30 metrów od stanowiska znajduje się toaleta. Możliwość dojazdu samochodem pod sam domek (przy sprzyjających warunkach pogodowych). Powierzchnia wody to ~`80m2.

STANOWISKO nr 2

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest możliwość wynajęcia domku dla wędkarza o wielkości 5m2+ taras, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Na wyposażeniu domku znajduje się łóżko polowe z materacem oraz stolik i 2 krzesła, na stanowisku jest również siedzenie z palet, duży stół oraz ławeczka. Istnieje możliwość rozpalenia ogniska oraz grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu. 50 metrów od stanowiska znajduje się toaleta. Możliwość dojazdu samochodem pod samo stanowisko (przy sprzyjających warunkach pogodowych). Powierzchnia wody to ~`80m2.

STANOWISKO nr 3

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest możliwość wynajęcia 2 osobowego domku dla wędkarzy o wielkości 6,25m2 + taras, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Na wyposażeniu domku znajdują się 2 łóżka polowe z materacami oraz stolik i 2 krzesła, na stanowisku jest również siedzenie z palet, duży stół oraz ławeczka. Istnieje możliwość rozpalenia ogniska oraz grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu. 80 metrów od stanowiska znajduje się toaleta. Możliwość dojazdu samochodem pod samo stanowisko (przy sprzyjających warunkach pogodowych). Powierzchnia wody to ~`80m2.

STANOWISKO nr 4

Stanowisko znajduje się na największym stawie, na tym stanowisku mamy możliwość wynajęcia całorocznego domku letniskowego (opis domku, cennik oraz regulamin w zakładce DOMEK LETNISKOWY) mieszczącego do 5 osób. Na stanowisku jest możliwość rozpalenia ogniska naturalnego oraz grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu. Możliwość dojazdu samochodem pod samo stanowisko (przy sprzyjających warunkach pogodowych). Powierzchnia wody to ~`60m2.

STANOWISKO nr 5

Stanowisko znajduje się na największym stawie, w wyposażeniu stanowiska jest rozbity pawilon umożliwiający schronienie, idealnie zastępujący namiot wędkarski. Jest również możliwość rozpalenia ogniska naturalnego oraz grilla. Jest miejsce do rozbicia namiotu. Powierzchnia wody to ~`60m2

© 2020: ORLE STAWY | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress